Náš příběh

Kořeny se začaly postupně probouzet na jaře roku 2018. Avšak v myšlenkách existovaly již dávno předtím. Zjevovaly se ve snech. Pomalu kořenily. Kořeny jsou ateliérem, kde se splétají různorodé přírodní materiály. Především však různé kořínky, kořeny, listy a větvičky. Pokrývané vrstvou stříbra. Kořeny jsou ručně vyráběné šperky. Každý šperk je originál. Každý šperk se ručně opracovává a zušlechťuje. Každý šperk je tak trochu samorost. Neexistují dva totožné kusy. Každý je jiný. Jedinečný.

Naše šperky často doprovází sladkovodní perly. Jejichž symbolika je velmi prastará. Perla odráží půvabnost a úchvatnost ženy. Symbolizuje sebelásku v nejčistším slova smyslu. Proto se doporučují ženám, které se učí nalézt svoji sebehodnotu, sebejistotu, pokoru, lásku a přijetí sebe samé. Stejně jako kořeny, díky kterým může rostlina růst a rozvíjet se.

Naše jedinečné ručně vyráběné šperky, vlasové korunky a doplňky pomáhají pocítit spojitost s přírodou se zemí a se sebou samým. Pomáhají objevovat skrytý potenciál kořenící v každém z nás. Připomínají nám, že pocházíme z přírody. Připomínají nám důležitost kořenů.

Kořeny nacházejí nekonečnou inspiraci v přírodě. Někdy rostou na dost nepřístupných místech nebo v úzkých spárách. Hledají si své prostůrky. Koření kdesi hluboko v zemi.

Kořeny jsou jako krajka. Země je takto protkána. Krajka ve vlasech…

“S přírodou uvnitř”

V našem ateliéru nechceme přetvářet a přehnaně stylizovat. Máme radost z přirozenosti. Podporujeme divokost a jedinečnost každého z nás. Baví nás objevovat a propojovat se. Jsme otevřeni myšlenkám a různorodým spoluprácím.

S láskou vaše kořeny